Ziņas un jaunumi

UZDOT JAUTĀJUMU >>

GATAVOJAMIES OTRAI SPĒLEI

Apsveicam komandas, kas reģistrējušas dalību LV100 Online Prāta spēlēm, kas notiks interneta tiešsaistē Sestdien, 24.03.2018. plkst.18.00 pēc Latvijas laika.

Atcerieties, ka spēles norisi nosaka paši spēles dalībnieki. Jūs paši varēsiet izvēlēties savas stiprākās tēmas no piedāvātajiem variantiem. Vai šoreiz jautājumi būs par ģeogrāfiju, sportu vai mākslu? Vai varbūt šoreiz vēlaties atpazīt slavenas dziesmas vai kino filmas? Tas nozīmē, ka spēle var būt no viegli izklaidējošas līdz sarežģītai un pat vislielākajam erudītam nāksies aizdomāties. Iespējams, vislabāk veiksies tiem, kas vienlīdz labi jūtas jebkurā tēmā. Tēmu izvēlieties prātīgi, jo atcerieties, ka arī pretinieki spēlē iesaistīs savus trumpjus.

Lai piedalītos spēlē, trīs dienas pirms spēles nosūtīsim dalībniekiem saiti uz spēli interneta tiešraidē: http://stream.prataspeles.com/ 
 
Savukārt, lai aizpildītu Atbilžu lapiņas mobilajā ierīcēs, saite un komandas pieejas dati tiks nosūtīti stundu pirms spēles. Atverot šo saiti, Jums būs jāievada nosūtītā Parole un Lietotājvārds, lai apstiprinātu dalību spēlē.

Vēlam veiksmi!

03.14

ORGANIZĒ

PARTNERI


© 2018
[email protected]